موتورهای Citizen دارای ویژگی هایی مانند عمر زیاد، مصرف کم، عدم پیدا شدن اختلاف زمانی در دراز مدت و بهره گیری از آلیاژهای مرغوب جهت ساخت، هستند.

اگر بخواهیم ویژگی بعضی از ساعت های تولید شده در شرکت Citizen را برشماریم، می توانیم به نمونه های زیر اشاره کنیم: Citizen تولید کننده مدل های Dual Power است که با دو قدرت باتری و نور خورشید کار می کنند.

مدل های Eco-Drive نیز با باتری و هر منبع نوری دیگری به غیر از خورشید کار می کنند. به عنوان نمونه، اگر چنین مدلی در حدود ۲ ساعت در معرض نور خورشید قرار داده شود به مدت ۶ ماه انرژی کافی برای کار کردن ساعت را ذخیره خواهد کرد.باتری این گونه ساعت ها تا ۲۰ سال کارایی دارد اما بعد از گذشت ۲۰ سال، ۱۰% استهلاک پیدا می کند و به ترتیب، هر ۵ سال، درصدی از کارایی آن کاهش پیدا می کند. بعد از گذشت ۵۰ سال، بهتر است ساعت تعویض شود. گفتنی ست که این ساعت ها بنا به تایید اداره محیط زیست، قابل بازیافت هستند.

اکودرایو
Eco-Drive

در سال ۱۹۷۶، اولین ماژول دایره ای کوارتز آنالوگ را که با استفاده از نور تنها به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار گرفت، اختراع کردیم. این فناوری، که در حال حاضر به نام ECO-DRIVE شناخته می شود، می تواند از هر منبع نور (مصنوعی، طبیعی و حتی نور کم) قدرت تولید کند تا همیشه ساعت ها را بدون نیاز به باتری جایگزین کند.

تکنولوژی انحصاری CITIZEN با نور کم، “Eco-Drive” نامیده می شود. نامی که نه تنها نشان دهنده دستاوردهای تکنولوژیک استثنایی ما است، بلکه یکی از دلایل نگرانی ما برای محیط طبیعی است. مهمتر از همه، نام و علامت لوگو نشان می دهد که تعهد مداوم ما به عنوان یک نام تجاری برای افراد در سراسر جهان است.

زمان بندی اتمی
Atomic Timekeeping

ما در سال ۱۹۹۳ نخستین سازمان دیده بان زمانبندی اتمی چند باند را برای اولین بار در جهان راه اندازی کردیم و پیشگامی در این زمینه هستیم. همراه با فناوری Eco-Drive اختصاص یافته به نور ماژور، هنگامی که شما ساعت Watchmaker Atomic Citizen داشته باشید، زمان دقیق توسط هر نوع منبع نور را دریافت خواهید کرد.

عنصر دقت با حاشیه خطا فقط یک ثانیه در ۱۰۰،۰۰۰ سال، ساعت CITIZEN دریافت سیگنال های رادیویی از ساعت اتمی برای تنظیم زمان به درستی. برای جلوگیری از تداخل با تلفن های هوشمند و دیگر وسایل الکترونیکی که در طول روزهای پر مشغله ما استفاده می شود، ساعتهای زمانبندی اتمی ما، دیر یا زود ساعتهای رادیویی دریافت می کنند تا ساعت خود را به روز و زمان مناسب تنظیم کنند.

زمان بندی ماهواره ای
Satellite

با پوشش در سراسر ۴۰ منطقه از ساعت های استاندارد UTC موجود، ساعت با ماهواره Wave اطمینان دقیق ترین زمان شما را در هر دیده بان معمولی پیدا کنید. آیا شما از طریق بیابان سفر می کنید، اقیانوس ها را کج کنید یا کوه های برفی را بالا ببرید، هرگز نگران نباشید که زمان درستی داشته باشید.

فن آوری ماهواره موج شما را قادر می سازد تا به یک منطقه زمانی جدید با سرعت و سهولت شگفت انگیز دست یابید. دریافت سیگنال ماهواره ای به اندازه سه ثانیه، ماهواره موج سریعترین سیگنال دریافت سیگنال از ماهواره های GPS را دارد.

سوپر تیتانیوم
Super Titanium

سوپر تیتانیوم ™ بیش از ۵ برابر سختی فولاد ضد زنگ و راحتی پوشیدن را به دست می آورد و نشان دهنده تلاش های CITIZEN برای آوردن چیزی بهتر برای زندگی مردم است.

با بهبود تکنولوژی پردازش تیتانیوم، ما طراحان را قادر به ارائه طیف گسترده ای از طرح های بزرگ. پیشرفت در تکنولوژی سخت شدن سطح ما همچنین اجازه داد CITIZEN مدل های تماشایی را با مقاومت بیشتری نسبت به خراش ها در طیف گسترده ای از رنگ ها با خواص ضد حساسیت قوی تقویت کند.

Close Menu